Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5

 

Minimalizuj
Festyn rodzinny w Wielkim Klinczu

W dniu 02.06.2013r. w Wielkim Klinczu odbył się festyn rodzinny. Dzięki dofinansowaniu przez Gminę Kościerzyna projektu w ramach konkursu organizacji pozarządowych  Koło Gospodyń Wiejskich „Sąsiadki Aparatki" przygotowało poczęstunek dla rodziców i dzieci. Panie w strojach bajkowych częstowały słodyczami i rozdawały balony.

Był też mini konkurs wiedzy bajek klasycznych, każde z dzieci zostało obdarowane nagrodą. Dla rodziców zorganizowano część artystyczną, czyli kabaret na temat naturalnych metod zwalczania szkodników. W postać dzielnej ogrodniczki biodynamiczki wcieliła się utalentowana i znana z rozbawiania do łez pani Ewa Narloch. Natomiast dla mam i wszystkich kobiet wystąpiły w piosence pt. „Kto ma tyle wdzięku co ja…’’ dzielnie radzące sobie z tremą w dobrym nastroju panie: Ewa Narloch, Paulina Flisikowska, Ewelina Domarus i Bernadeta Hamerska.

Tego dnia przy pomocy harcerzy mogliśmy kolejny raz zbierać pieniądze na leczenie chorej na białaczkę Agnieszki 5-letniej mieszkanki naszej wsi. Kwota jaką zebrano to 1245 zł. która została przekazana na osobiste konto 15106000760000331000182615, Nr subkonta 21366 Romanowska Agnieszka, Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą’’.

Wszystkim darczyńcom dziękujemy w imieniu rodziców i Agnieszki. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę. Do zobaczenia...

K.G.W. Wielki Klincz „Sąsiadki Aparatki”

Copyright © www.c-state.pl